Hydroizolacja Jednoskładnikowa Łazienka

Sklep: Materiały Hydroizolacyjne

Producent: DISTYK

HYDROIZOLACJA JEDNOSKŁADNIKOWA ŁAZIENKA Jest już gotową jednoskładnikową, półpłynną masą o właściwościach tiksotropowych na bazie dyspersji polimerowych.

Po wyschnięciu tworzy bardzo elastyczną, szczelną, wodoodporną i mrozoodporną powłokę o dobrej przyczepności do podłoża. Nie zawiera substancji organicznych.

Zastosowanie: Do powłok hydroizolacyjnych pod ceramiczne płytki ścienne i podłogowe wewnątrz budynków. W szczególności zalecana do łazienek, pryszniców, toalet, pralni, piwnic, kuchni, itd. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

Właściwości, zalety, zastosowanie

  • Mostkuje rysy w temperaturze +23 °C
  • Trwale elastyczna
  • Niskie zużycie na 1m2 1 kg w dwóch warstwach
  • Temperatura aplikacji od +5 °C do +35 °C
  • Czas utwardzania od 3 do 6 godzin
  • Odpowiada normie EN 14891 zgodnie z klasą DM

ZUŻYCIE Niskie zużycie na 1m2 1 kg w dwóch warstwach

Sposób użycia: Prace można wykonywać w temperaturze od +5°C do +35°C. Przed użyciem masę należy dobrze wymieszać za pomocą mieszadła. Należy nałożyć co najmniej dwie warstwy hydroizolacji. Nałożyć pierwszą warstwę obficie przez malowanie pędzlem lub wałkiem wcierając masę do podłoża. Nakładanie drugiej warstwy musi nastąpić po około 3 godzinach, jednak zaleca się sprawdzenie dłonią czy pierwsza warstwa jest sucha. Czas schnięcia zależy od temperatury i wilgotności powietrza. Na podłodze, w miejscach narażonych na zwiększone obciążenie (np. ruch pieszy) przed nałożeniem drugiej warstwy należy odczekać 6 godzin. Druga warstwa może być nakładana w taki sam sposób jak pierwsza lub przy użyciu pacy metalowej. Drugą warstwę nakłada się techniką krzyżową w stosunku do pierwszej warstwy. Każda warstwa musi być sucha na całej powierzchni. Finalna powłoka musi mieć grubość około 1 mm. Na całkowicie wyschniętą powłokę hydroizolacji mogą być klejone płytki ceramiczne. Do przyklejania płytek należy użyć kleju elastycznego. Używane narzędzia bezpośrednio po pracy należy umyć wodą.

Kontakt

ADM Mateusz Młynarczyk
ul. Zielna 13b,
05-270 Marki k. Warszawy

731 002 889
sklep@AdmMarki.pl
NIP: 125 169 07 41

TikTok logo

ACTIVENET - sklepy internetowe, strony www - Marki, Warszawa